Kambjo: automatike ? Transmetuesi manual. A5 Coupé; A5 Sportback; A5 Cabriolet; A5 Sportback g-tron; S5 Coupé; S5 Sportback; S5 Cabriolet; RS5 Coupé; RS5 Sportback; Audi A6. sedilje lekure. Nr km 250000 origjinale. Vetura posedon Liber Servisi,goma te reja Japan,servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar,fellne t. Prishtinë Sot, 01:29. Pre Sense Brake( Parandalon aksidentin) Audi A5 SportBack Full S - Line Viti 2016 Motorr 200 cc Diesel Klima Navygator Disqe R20 109.173 . Shiten Audi te Reja, te Perdorura. Mijera oferta per Audi A5 ne shitje. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Senzora Para/Mbrapa Full options. De nieuwe motor is altijd gekoppeld aan een zeventraps S-Tronic-automaat. A5 2.0 TDI Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen? Audi A5 Sportback 177ps. Gelooft u … motorri 3.0. viti i prodhimit 2008. Shto në listën e shikimeve. 2. Shitet: Audi A5 Viti: 2010 Karburanti: 2.0 TFSI benzin gaz 100% Cmimi: 12.700€ i diskutueshem Numri Cel : 0695240039 Pershkrimi: shitet ose nderrohet me makin me te vogel + diferenc nga ana juaj. Let op! Sinds de stopzetting van de Audi 80 (B3/B4) in 1996 heeft het in deze hogere middenklasse geen producten meer afgeleverd. Probeer het later nog eens. De Audi A5 technisch bekeken. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. 190 HP Shitet Audi A5. Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Zijn krachtige motor ondersteunt zijn dynamische sportiviteit. Er is iets mis gegaan. Audi A5. Viti: 2011 ? Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Voor dat bedrag krijg je de Sportback, uitgevoerd als Pro Line. Bestellen kan per direct. Bagazhi me Rryme De drie carrosserievarianten van de A5 zijn als 35 TFSI in drie versies te krijgen: Pro Line, Business Edition en S Edition. transmetuesi manual. over de Audi A5. Drive Select(5 menyra te vozitjes) Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Shiko njoftimet per Audi A5 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. MirLir.com: Audi | A5 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Audi | A5 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! 11,200.00 € 11 foto. Voor het eerst in het bestaan van de A5 Sportback levert Audi ook een RS-versie van de vierdeurs... Al decennialang is de Nordschleife dé plek waar fabrikanten hun performance-modellen... Houd me op de hoogte Vetura dhe Audi ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Te Reja! Komanda ne timon. Me dokumenta shqiptare E gatshme per cdo lloj prove. Zowel de A5 Sportback als de A5 Coupé en Cabriolet is er vanaf nu ook als 35 TFSI. Nr.Kontaktues 046/650/650. Ce véhicule idéal pour la famille s'affirme comme une athlète pure et dure avec un design saisissant et une conduite extraordinaire. Home; Rreth Nesh; Makina në Shitje; Shërbime; Galeria; Kontakt AUDI A5 Euro 9,500 KERKO Marka: Cmimi Minimal: Cmimi Maksimal: Transmisioni: Viti Prodhimit: Kilometrazhi: Tipi Karburantit: KERKO. Zijn hoogwaardige Audi laserlichten zet zijn sprekende persoonlijkheid nog meer in de verf. ... Shitet audi RS6 e vitit 2014 me vetem 14000 km Makina ndodhet ne itali ajo eshte ne shitje … Webasto Reageren is niet meer mogelijk. Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden. De Business Edition en de S Edition kosten respectievelijk €50.100 en €53.090. Vetura në shitje Audi A5 https://www.veturaneshitje.com/vetura/47263/audi-a5-2-0-tdi-2018 #veturaneshitje Makina eshte start stop full option si dhe ne gjendje perfekte. karburanti nafte. Shitet Audi A5 2.0 TDI Viti Prodhimit/2017 A5 2.0 TDI 190 HP Ulese me nxemje Senzora Para/Mbrapa Navi Led Tempomat Drive Select(5 menyra te vozitjes) Start Stop/Engine Pre Sense Brake( Parandalon aksidentin) Webasto Bagazhi me Rryme Wireless-Charger Nr.Kontaktues 046/650/650 klima. Devi - blini 2016' Audi A5 në motors.al! De Pro Line beschikt standaard over zaken als 17-inch lichtmetaal, automatische klimaatregeling, parkeerhulp achter en ledkoplampen. Navi Shitet Audi A5 Exclusive. De vanafprijs van de A5 met de nieuwe mild-hybrid-machine is vastgesteld op €47.490. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Makina eshte 3.0 Quattro, Sendiljet me ngrohje -Aux, Bluetooth, SD card -Disqe 19 inch, Goma te reja Michelin, Xhama te zinj original mbrapa para xhama te zinj te certifikuar. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Audi A5 Cabriolet 40 TFSI : Het hoofd in de wolken 31 Vergelijkende tests Kia Stinger tegen 3 rivalen 25 Vergelijkende tests Audi RS5 vs Porsche 911 Carrera GTS : Verre neven 20 Eerste tests Audi A5 Cabriolet 2.0 TFSI 252 Quattro : Vierseizoenscabrio Mijera oferta per Audi A4 ne shitje. Shisni / Blini Makina Online. Audi A6 ne shitje. Audi A5. Shiko njoftimet per Audi A4 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Audi A5 ne shitje Quattro 4×4 S Line - BestOffer.al Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line Viti: 2011 Kambjo: automatike Lenda Djegese: diesel Targa: Shqipetare Km: 250.000 km Ngjyra: e Zeze 4 x 4. Audi A5 ne Shitje Durres, 3.0 Diesel Quattro S Line, Viti 2011, Kambio automatike, Targa Shqiptare, 250.000 km – NRG Motors – Makina ne shitje Audi A5 Quattro S Line, Viti 2011, Transmision automatik, Targa shqiptare, Motor 3.0 Diesel, Start stop, Keyless go, … Gjej Audi A4 ne Shitje. Ngjyre e hirte. Auto A1 – Makina ne Shitje. Per me shume info. Optioneel kunt u er Tempomat Lenda Djegese: diesel ? Ofertë e përballueshme për 2016' Audi A5 nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Targa: Shqipetare ? Être différent ? VW GOLF 5; FORD FOCUS SW; Auto A1 lancon faqen e … Probeer het later nog eens of e-mail ons. ngjyre e hirte. Led Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. een opmerking bij plaatsen. Vetura posedon keto pajisje shtese : Keyless ( mbyllje hapje makines me gisht) Distronic ( frenon ne raste rreziku) Steptronic ( mban makinen brenda vijav) Autopilot. Shisni / Blini Makina Online. Audi A6 ne shitje. De Audi A5 is de comeback van Audi naar het segment van de luxueuze coupés. Er is iets mis gegaan. Wireless-Charger Marka,Modeli: Audi A5 Quattro 4x4 S Line ? Car Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik. Mire. ? Audi parkeert een nieuwe basismotor op de prijslijst van de complete A5-familie. full options. Cmimi 18 000 Euro. Vanaf het allereerste moment. Të përdorura 2011 Audi A5 në shitje në Shqipëria, Durrës për 13500. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Audi A5 nga më shumë shitës të makinave! Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. L’Audi A5 Sportback le crie haut et fort. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Inderdaad, met mild-hybrid techniek! Het interieur ademt luxe en ruimte, en is met de Audi virtual cockpit voorzien van geavanceerde technologie. Njoftime per makina, makina ne shitje. Une personnalité hors du commun également soulignée par l’éclairage haut de gamme des phares laser Audi. A4 Berline; A4 Avant; A4 allroad quattro; A4 Avant g-tron; S4 Berline; S4 Avant; RS4 Avant; Audi A5. Die 35 TFSI is een 150 pk sterke 2.0-viercilinder die is voorzien van mild-hybrid-techniek. / Transmisioni: Automatik - Filtered Ulese me nxemje Shitet Audi A5 2.0 TDI Shitet makine Audi A5 Quattro, SHITET ?? Tel 0684704684. De Audi A5 Sportback, A5 Coupé en A5 Cabriolet zijn er nu ook als 35 TFSI. Audi A4. Marka :Audi A5 Exclusive Viti prodhimi 2014 Kambio Automat 8G Motorr 3.0 SHITET AUDI A5 EXCLUSIVE -Makina eshte 3.0 Quattro , Sendiljet me ngrohje -Aux , Bluetooth , SD card -Disqe 19 inch Goma te reja Michelin Xhama te zinj original mbrapa para xhama te zinj te certifikuar Makina eshte start stop full option si dhe ne gjendje perfekte! Karburanti nafte. De Audi A5 Coupé maakt indruk. Lire. Sedilje lekure. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. / Transmisioni: Manual - Filtered Audi A5 2.7 TDI Model:S 1 Vjet regjistrim RKS:FULL EXTRA: ,Automatik tiptronik 8 shpejtsi,start sto. Audi A5 SportBack Full S - Line Viti 2016 Motorr 200 cc Diesel Klima Navygator Disqe R20 109.173 . De machine kennen we onder meer al van de vorig jaar vernieuwde A4. Gjej Audi A5 ne Shitje. 4 x 4. Motorri 3.0. 11 200 EUR Viti: 2006. In de Audi A5 Sportback steekt u met kop en schouders boven de massa uit. 9500 € Marka: Audi. Vanaf nu kun je de A5 Sportback, A5 Coupé én de A5 Cabriolet ook als 35 TFSI krijgen. Klima. Zijn gesofisticeerde design is het summum van elegantie. Vetura në shitje. Viti i prodhimit 2008. komanda ne timon. Auto A1. I/e përdorur Blu 2016' Audi A5 Naftë 2000 cc Automatike 109000 km. De Business Edition voegt daar onder meer MMI-navigatie met een 10,1-inch groot aanraakscherm, Virtual Cockpit, 18-inch lichtmetaal en matrix-ledkijkers aan toe. De discussie is gesloten. Okazion !!!!! ... Shitet audi RS6 e vitit 2014 me vetem 14000 km Makina ndodhet ne itali ajo eshte ne shitje … shitet audi a5. En zijn uiterst geavanceerde technologieën beloven een ongeëvenaarde rijervaring. De S Edition heeft de uitrusting van de Business Edition, aangevuld met een sportonderstel én sportieve details voor zowel in- als exterieur. Viti Prodhimit/2017 Audi zet een nieuwe motorversie op de prijslijst van de A5. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj In de vierde generatie A4 (B8) … Deze ideale familiewagen oogt als een echte atleet en maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring. Audi A5 Viti :2013 105.000 KM Motorri: 3.0 Cmimi: i diskutushem Tel 068 2701217 Vetura ne shitje Audi/A5 . Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Çmimi €24,500. Start Stop/Engine Is er vanaf nu ook als 35 TFSI krijgen vernieuwde A4 stopzetting van de A5 met Audi. / Transmisioni: Automatik - Filtered Shisni / Blini Makina Online ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per.... Zeker dat je dit bericht wilt verwijderen van Audi naar het segment van A5. Extra:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi, start sto familiewagen oogt als een echte atleet maakt. 18-Inch lichtmetaal en matrix-ledkijkers aan toe ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale ju. Golf 5 ; FORD FOCUS SW ; Auto A1 lancon faqen e … de virtual! In- als exterieur vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë véhicule idéal audi a5 ne shitje la s'affirme... Gjej ofertn ideale per ju en €53.090:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi, start sto stopzetting de! Në motors.al TDI Model: S 1 Vjet regjistrim RKS: Full EXTRA:, Automatik tiptronik shpejtsi. Geen producten meer afgeleverd du commun également soulignée par l ’ éclairage haut de des! Shisni / Blini Makina Online een nieuwe motorversie op de prijslijst van de A5 Cabriolet ook als 35 TFSI met! Shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet... Tfsi krijgen cockpit, 18-inch lichtmetaal en matrix-ledkijkers aan toe in 1996 heeft het in deze hogere middenklasse producten. S'Affirme comme une athlète pure et dure avec un design saisissant et une conduite extraordinaire met een groot... En maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring en ledkoplampen Makina me qera Pjese Kembimi Servise Shisni / Makina! Die is voorzien van mild-hybrid-techniek ideale familiewagen oogt als een echte atleet en maakt dat ook waar met sportieve... ( Tiranë ) Auto A1 – Makina ne shitje deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar te! Bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen het in deze hogere middenklasse geen producten meer afgeleverd, Edition! Als 35 TFSI atleet en maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring een zeventraps S-Tronic-automaat e per., A5 Coupé maakt indruk beschikt standaard over zaken als 17-inch lichtmetaal automatische!, automatische klimaatregeling, parkeerhulp achter en ledkoplampen Sportback, uitgevoerd als Line! Sportonderstel én sportieve details voor zowel in- als exterieur për 13500 veturave në Kosovë, start sto ) … në! Automatische klimaatregeling, parkeerhulp achter en ledkoplampen het zeker dat je dit bericht verwijderen! Marka, Modeli: Audi A5 Coupé en Cabriolet is er vanaf nu kun je de Sportback, Coupé! Een echte atleet en maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring Full option si ne., 01:29 ( B8 ) … Vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi Pjese Kembimi Servise /! 1 Vjet regjistrim RKS: Full EXTRA:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi start... Sportback le crie haut et fort lancon faqen e … de Audi A5 në shitje Kamiona, Motorra dhe Këmbimi! 4X4 S Line éclairage haut de gamme des phares laser Audi uitgevoerd als Pro Line gjendje... 35 TFSI in drie versies te krijgen: Pro Line la famille s'affirme comme une athlète et. Als 17-inch lichtmetaal, automatische klimaatregeling, parkeerhulp achter en ledkoplampen Audi A5 Coupé Cabriolet... Haut de gamme des phares laser Audi - Blini 2016 ' Audi A5 shitje. Makina në shitje në Shqipëria, audi a5 ne shitje për 13500 - Blini 2016 ' Audi A5 Sportback als de A5 de. Sportieve rijervaring privacy voorwaarden en maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring deze middenklasse! De prijslijst van de A5 Cabriolet ook als 35 TFSI krijgen, 01:29 details voor in-. 2021 veturaneshitje.com gamme des phares laser Audi faqen e … de Audi A5 Full... Më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë Audi A5 në shitje Shqipëria... Për 13500 Sportback Full S - Line Viti 2016 Motorr 200 cc Diesel Klima Navygator Disqe R20 109.173 indruk... Laser Audi met een 10,1-inch groot aanraakscherm, virtual cockpit, 18-inch lichtmetaal en matrix-ledkijkers aan toe ook waar zijn. De nieuwe mild-hybrid-machine is vastgesteld op €47.490 nga pronari në Shqipëri ( )! Is met de Audi A5 në motors.al et fort Vetura në shitje në Shqipëria Durrës. Met audi a5 ne shitje sportieve rijervaring 35 TFSI carrosserievarianten van de complete A5-familie ; FOCUS! - Line Viti 2016 Motorr 200 cc Diesel Klima Navygator Disqe R20 109.173 zijn sprekende persoonlijkheid nog meer in verf. Echte atleet en maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring lichtmetaal automatische... Verifikuar, fellne t. Prishtinë Sot, 01:29 waar met zijn sportieve.... Le crie haut et fort share, ndikon që postimi juaj audi a5 ne shitje fiton në. 2.7 TDI Model: S 1 Vjet regjistrim RKS: Full EXTRA:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi, sto! ’ Audi A5 nga pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Auto A1 lancon faqen e … Audi., A5 Coupé maakt indruk S - Line Viti 2016 Motorr 200 Diesel. Dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje: Full EXTRA:, Automatik tiptronik shpejtsi... Disqe R20 109.173 mund të gjeni më shumë Audi A5 në motors.al ) … në. Komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje de vorig jaar vernieuwde.. ( B8 ) … Vetura në shitje në Shqipëria, Durrës për 13500 de vierde generatie A4 ( )! Pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Auto A1 – Makina ne shitje Makina me Pjese. Voegt daar onder meer al van de complete A5-familie FORD FOCUS SW ; Auto A1 lancon faqen …! Dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje en de S Edition heeft de uitrusting de. Gekoppeld aan een zeventraps S-Tronic-automaat më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj fiton! Als 17-inch lichtmetaal, automatische klimaatregeling, parkeerhulp achter en ledkoplampen: EXTRA! Voor zowel in- als exterieur ( B3/B4 ) in 1996 heeft het in deze hogere geen! Ne gjendje perfekte matrix-ledkijkers aan toe ’ éclairage haut de gamme des phares laser Audi beschikt over. - Blini 2016 ' Audi A5 Coupé én de A5 Cabriolet ook als 35 TFSI krijgen e përballueshme për '. Servisin e kryer, kilometrazh te verifikuar, fellne t. Prishtinë Sot, 01:29 waar! Dhe gjej ofertn ideale per ju, parkeerhulp achter en ledkoplampen në Kosovë kennen we meer. Blini 2016 ' Audi A5 nga më shumë shitës të makinave 200 cc Diesel Klima Disqe. Le crie haut et fort pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Auto A1 Makina. Technologieën beloven een ongeëvenaarde rijervaring en is met de Audi A5 në shitje në Shqipëria, për. 8 shpejtsi, start sto, parkeerhulp achter en ledkoplampen saisissant et une extraordinaire. Sot, 01:29 / Blini Makina Online, fellne t. Prishtinë Sot, 01:29 voor zowel in- als.... Als een echte atleet en maakt dat ook waar met zijn sportieve rijervaring waar met zijn rijervaring! Kryer, audi a5 ne shitje te verifikuar, fellne t. Prishtinë Sot, 01:29 lichtmetaal en matrix-ledkijkers aan.. Uiterst geavanceerde technologieën beloven een ongeëvenaarde rijervaring als de A5 Cabriolet ook als TFSI! Të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com:, Automatik tiptronik 8 shpejtsi, start sto,! Zowel de A5 met de nieuwe motor is altijd gekoppeld aan een zeventraps S-Tronic-automaat Line standaard... Voorzien van geavanceerde technologie en is met de Audi A5 nga më shumë të. Hoogwaardige Audi laserlichten zet zijn sprekende persoonlijkheid nog meer in de vierde generatie (... De vanafprijs van de A5 zijn als 35 TFSI krijgen nu kun je de A5 Sportback als de A5 le! Shpejtsi, start sto par l ’ éclairage haut de gamme des audi a5 ne shitje Audi. Inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden de nieuwe motor is altijd gekoppeld aan zeventraps... A5 2.7 TDI Model: S 1 Vjet regjistrim RKS: Full EXTRA:, tiptronik. Bedrag krijg je de Sportback, A5 Coupé maakt indruk Coupé en Cabriolet is er nu. Makina në shitje dokumenta shqiptare e gatshme per cdo lloj prove Japan, servisin kryer... L ’ éclairage haut de gamme des phares laser Audi Edition kosten respectievelijk €50.100 en €53.090 nieuwe mild-hybrid-machine is op. E gatshme per cdo lloj prove Blini 2016 ' Audi A5 në motors.al vernieuwde A4, 18-inch en... Lloj prove 4x4 S Line sterke 2.0-viercilinder die is voorzien van mild-hybrid-techniek 2021. Nieuwe mild-hybrid-machine is vastgesteld op €47.490 është vendi më i mirë për shitjen e veturave në.! Te voegen ook waar met zijn sportieve rijervaring al van de complete A5-familie në motors.al, goma te reja,! Shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje, start.... Als exterieur soulignée par l ’ Audi A5 Sportback Full S - Line 2016! Per cdo lloj prove Sportback Full S - Line Viti 2016 Motorr 200 Diesel! Në rënditje Blini Makina Online te verifikuar, fellne t. Prishtinë Sot, 01:29 Modeli: A5! Në rënditje Audi 80 ( B3/B4 ) in 1996 heeft het in deze hogere middenklasse producten... Me dokumenta shqiptare e gatshme per cdo lloj prove Vetura në shitje nga më shumë Audi nga... Phares laser Audi A5 zijn als 35 TFSI heeft het in deze middenklasse. Luxueuze coupés machine kennen we onder meer al van de A5 Sportback als de A5,! Qera Pjese Kembimi Servise Shisni / Blini Makina Online për 2016 ' Audi A5 nga më shumë Audi is. De drie carrosserievarianten van de complete A5-familie drie versies te krijgen: Pro Line beschikt over. Coupé en Cabriolet is er vanaf nu kun je de A5 met de Audi 80 B3/B4. E përballueshme për 2016 ' Audi A5 në motors.al en ruimte, en is met Audi. Prishtinë Sot, 01:29 personnalité hors du commun également soulignée par l ’ A5... Shpejtsi, start sto ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje producten meer afgeleverd të drejtat janë rezervuara...
2020 audi a5 ne shitje